Lunchconcert met Dick Raat
Al meer dan 25 jaar is Dick Raat uit Schoorl actief als zanger/gitarist/troubadour. Naast zijn vele optredens bij feestelijke gelegenheden heeft hij zich de afgelopen tien jaar ook steeds meer toegelegd op theatervoorstellingen, waarmee hij op sfeervolle locaties door het land optreedt.
Speciaal voor het lunchconcert heeft hij een uniek programma samengesteld. Het concert vormt een persoonlijke terugblik op zijn theaterwerk van de afgelopen tien jaar, met een zorgvuldig gekozen selectie van liedjes uit de verschillende voorstellingen die hij in die periode heeft gespeeld.
Bezoekers kunnen rekenen op een afwisselende en herkenbare muzikale middag vol prachtige Nederlandse luisterliedjes. Op het programma staan onder meer nummers van Boudewijn de Groot, Robert Long, Stef Bos, Toon Hermans, Ramses Shaffy, Frans Halsema en werk van vele andere artiesten die Dick door de jaren heen hebben geïnspireerd.
Met zijn persoonlijke verhalen, sfeervolle gitaarspel en liefde voor het Nederlandse lied belooft het koffieconcert een warme en intieme ontmoeting te worden voor iedereen die houdt van muziek met inhoud en een verhaal.
Een uurtje vol herkenning, nostalgie en prachtige liedjes die het verdienen om gehoord te blijven worden.
Aanvang 12.00 uur, gratis toegang.

juni
Lunchconcert met Dick Raat
Prachtige Nederlandse luisterliedjes vol herkenning en nostalgie
juli
Lunchconcert met Fred en Adriaan van Willigen
Twee generaties, één duo in muziek
Lunchconcert met Fatima-Zohra Buurman
Composities met invloeden uit de hele wereld
Zomerconcert met de koren sWing en Excelsior
Een afwisseling van vrolijke en ingetogen nummers
augustus
Lunchconcert met Georgisch koor Chiatura
Begeleid door de pandun, een Georgisch snaarinstrument
Lunchconcert met Victor Posch en Jasper Teule
Concert met contrabas, basgitaar, saxofoon, dwarsfluit, zang, piano, gitaar en zang.
